Wyjazdowe szkolenia USGK

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Górnośląska Szkoła Ultrasonografii w Chorzowie przygotowała i wdrożyła indywidualny projekt kursów wyjazdowych odbywających się w siedzibie klienta.

Co cechuje kursy wyjazdowe?

Są to szkolenia USG organizowane w siedzibie Klienta. Na potrzeby zainteresowanych dojeżdżamy w miejsce docelowe wraz z niezbędną aparaturą ultrasonograficzną oraz kadrą dydaktyczną (liczbę wykładowców dostosowujemy proporcjonalnie do liczby uczestników).

Kursy wyjazdowe cechują się także możliwością realizacji preferencji tematycznych Klienta lub integracji poszczególnych zakresów tematycznych z aktualnej oferty szkoleniowej Górnośląskiej Szkoły Ultrasonografii.

Szkolenia organizowane są w trybie jedno- lub dwudniowym, w dowolnie wybranych porach i terminach.

Część praktyczna odbywa się na terenie oddziału intensywnej terapii lub/i bloku operacyjnego szpitala. Ćwiczenia kontroli igły przeprowadzane są przy wykorzystaniu specjalistycznych fantomów.

Podczas szkoleń dla trzech uczestników przewidziany jest jeden aparat ultrasonograficzny dedykowany do zastosowań w anestezjologii i intensywnej terapii.

Wszelkie zapytania odnośnie kursów wyjazdowych prosimy kierować do:

Sławomir Mika
Tel: +48 698 652 913

Facebook
Instagram
Tiktok