Anatomage Tables

Anatomage Table jest najbardziej zaawansowanym technologicznie systemem wizualizacji anatomii człowieka. Sprzęt ten jest niezwykle ceniony przez wiele wiodących szkół i placówek medycznych w Polsce i na świecie. Okazał się niezawodny w ponad 10.000 klinikach na całym świecie. Ze względu na swoje innowacyjne podejście do prezentacji anatomii był wielokrotnie wyróżniany przez słynne na całym świecie konferencje TED, PBS, Fuji TV. Kształt stołu operacyjnego ze wsparciem znanego radiologicznego oprogramowania Anatomage wraz z bogatymi treściami klinicznymi wyróżnia Anatomage Table od jakiegokolwiek innego systemu obrazowania na rynku.

Dokładna i rzeczywista anatomia

Anatomage Table jest jedynym w pełni segmentowanym modelem układu ludzkiej anatomii 3D. Oznacza to, że użytkownik jest w stanie zobaczyć anatomię człowieka całościowo, jak również fragmentarycznie wybierając konkretny układ lub część ludzkiego ciała. Co więcej, możliwe jest również powiększenie nawet najmniejszych struktur anatomicznych człowieka. Użytkownicy mogą wizualizować anatomię dokładnie tak samo jak na zwłokach. Poszczególne struktury są rekonstruowane w dokładnym obrazie 3D oraz przedstawione w pełni interaktywnie i w naturalnej wielkości na ekranie dotykowym.

Anatomagetable jest narzędziem wykorzystywanym podczas kursów ultrasonograficznych organizowanych przez nasza szkołę. W trakcie wykładów prezentowane są obrazy anatomii prawidłowej i porównywane z obrazami sonoanatomicznymi pochodzącymi z podłączonego do rzutnika multimedialnego aparatu USG.

W trakcie części praktycznej każdy z uczestników ma możliwość w sposób interaktywny przeprowadzać szczegółową analizę struktur anatomicznych, co pozwala na lepsze zrozumienie zagadnień omawianych podczas kursów.

Facebook
Instagram
Tiktok